Byrå art deco

Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, art deco, med stenskiva. intarsiadekor i form av flätning, höjd 71, 83x42 cm, nyckel finns. (ej original, men fungerar).

Smärre slitage.

812552

2020-09-15