Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1960-tal, för 4 ljus, stomme i smide, dekor av blått glas, höjd 47, diameter 40 cm
Smärre slitage
812563
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här