Ginger docka med tillbehör
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GINGER DOCKA, 1950-tal, dessutom en stor mängd kläder, skor, väskor, stumpor, hattar mm, dessutom medöljer, koffert, 2 st garderober, byrå, säng, 2 stolar, sängbord
Tillbehör och kläder i huvudsak original, slitage förekommer
812592
2020-09-20