Oljemålning Gustav Arne

Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Röda Tak", signerad G Arne, olja på duk, ca 81 x 75 cm

812599

2020-09-26