Pennor 2 st Ryssland
2020-09-21
812600
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PENNOR, 2 st, Ryssland, 1960-tal, blyertspenna resp reservoarpenna, originaletui, längd ca 13 cm
Bruksslitage