Pennor 2 st Ryssland

Pennor 2 st Ryssland
Pennor 2 st Ryssland
Pennor 2 st Ryssland
Pennor 2 st Ryssland
Pennor 2 st Ryssland
Pennor 2 st Ryssland

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

PENNOR, 2 st, Ryssland, 1960-tal, blyertspenna resp reservoarpenna, originaletui, längd ca 13 cm

Bruksslitage

812600

2020-09-21