Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
PENNOR, 2 st, Ryssland, 1960-tal, blyertspenna resp reservoarpenna, originaletui, längd ca 13 cm
Bruksslitage
812600
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här