Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1900-tal, möligtvis Spanien, ram med genombruten dekor, bildmått ca 69x55, mått ink sarg 101x 88 cm

812609

2020-09-20