Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1900-tal, möligtvis Spanien, ram med genombruten dekor, bildmått ca 69x55, mått ink sarg 101x 88 cm
812609
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här