Soppslev silver

Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPPSLEV Silver med svärtat trähandtag, avslutande benknopp, 1859/1860, längd ca 43 cm

slitage, bucklor, gravyr

812610

2020-09-26