Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VERNER PANTON, "Topan", takarmaturer, 3 st., plåt, Danmark, 1900-talets andra hälft, & Tradition, höjd ca 20 cm
En med stötskador
812618
2020-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här