Edition Argent Hummergafflar 6 st nysilver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

HUMMERGAFFLAR, 6 st, nysilver, 1900-talets mitt, modell Svensk spets, längd ca 20 cm

Obeydligt slitage. Behov av puts.

812631

2020-09-27