Litografi Bengt Lindström
2020-09-20
812635
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindström , EA, ca 56x75 cm