Litografi Bengt Lindström

Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindström , EA, ca 56x75 cm

812635

2020-09-20