Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindström , EA, ca 56x75 cm
812635
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här