Svante Rydberg oljemålning

Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SVANTE RYDBERG (född 1948): "Fördämning", monogramsignerad, daterad a tergo -04, olja på duk, ca 39x34 cm

Kuntoraportti

812636

Päivämäärä:

2020-09-17