Svante Rydberg oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SVANTE RYDBERG (född 1948): "Fördämning", monogramsignerad, daterad a tergo -04, olja på duk, ca 39x34 cm
Kuntoraportti
812636
Päivämäärä:
2020-09-17