Svante Rydberg oljemålning

Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning
Svante Rydberg oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVANTE RYDBERG (född 1948): "Katedral Il", monogramsignerad och daterad a tergo -08, olja på duk, ca 30x24 cm

812650

2020-09-17