Asea Belysning väggarmaturer

Asea Belysning väggarmaturer
Asea Belysning väggarmaturer
Asea Belysning väggarmaturer
Asea Belysning väggarmaturer
Asea Belysning väggarmaturer
Asea Belysning väggarmaturer
Asea Belysning väggarmaturer
Asea Belysning väggarmaturer
Asea Belysning väggarmaturer
Asea Belysning väggarmaturer

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASEA BELYSNING, väggarmaturer, 3 st., plåt, 1940-tal, ställbara skärmar, total längd ca 40 cm

Fläckar, slitage

812661

2020-09-17