Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIZ ZWICK. färglitografi, 3 st , signerade och numrerade 50/90, 80/90, och EA 14/20, daterad 1987.
812664
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här