Sven Hansson

Sven Hansson
Sven Hansson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014), litografi, signerad och daterad Sven Hansson 1986, numrerad 49/90, ca10x15 cm

812669

2020-09-20