Arne Norell "Frank"

Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE NORELL, ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, "Frank", Arne Norell. Norell Möbler, 1900-talets andra hälft, grön skinnklädsel, etikettmärkt, sitthöjd ca 50 cm, rygghöjd 115 cm

Klädsel med slitage, fot med stötmärken/fanérskada

812671

2020-09-17