Peter Hahne

Peter Hahne
Peter Hahne

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER HAHNE (född 1955), färglitografi, komposition, signerad P Hahne, 37/90, färgetsning, bladmått 20x24 cm,

812672

2020-09-20