3 st Mattel dockor

3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MATTEL DOCKOR, 2 st, 1960-tal, bestående av Barbie "Bubble Cut" samt Ken, i fabriksförpackningar med ställning, diverse klader huvudsak original medföljer. dessutom medföljer senare herrdocka (Mattel Hong Kong)

Zustandsbeschreibung

Barbie med ärgade öron, kläder delvis med slitage

812674

2020-09-15