3 st Mattel dockor
Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MATTEL DOCKOR, 2 st, 1960-tal, bestående av Barbie "Bubble Cut" samt Ken, i fabriksförpackningar med ställning, diverse klader huvudsak original medföljer. dessutom medföljer senare herrdocka (Mattel Hong Kong)
Zustandsbeschreibung
Barbie med ärgade öron, kläder delvis med slitage
812674
2020-09-15