Belysning Frank för Svenskt Tenn

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, väggarmaturer, 1 par, mässing, 1940/50-tal, för Svenskt Tenn, modellnummer 2335, två ljuspunkter, höjd ca 13, längd 40 cm

Slitage

812684

2020-09-30