Hannu Palosuo oljemålning

Hannu Palosuo oljemålning
Hannu Palosuo oljemålning
Hannu Palosuo oljemålning
Hannu Palosuo oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HANNU PALOSUO (född 1966 Finland): Man med skugga, signerad och daterad Palosuo Roma 2009, olja på duk, 80x100 cm

812685

2020-09-16