Samling silverföremål

Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål
Samling silverföremål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SILVERFÖREMÅL 4 dlr, två gräddkannor samt två vaser, merparten 1900-tal, höjd 9,5-21,5 cm, kannornas vikt ca 210 gram

vaser med fylld fot, en vas sned, båda vaser med bucklor

812691

2020-09-27