Hannu Palosuo oljemålning

Hannu Palosuo oljemålning
Hannu Palosuo oljemålning
Hannu Palosuo oljemålning
Hannu Palosuo oljemålning
Hannu Palosuo oljemålning
Hannu Palosuo oljemålning
Hannu Palosuo oljemålning
Hannu Palosuo oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

20 000 SEK

HANNU PALOSUO (född 1966 Finland): (2), Blomstermotiv, signerade och daterade a tergo H Palosuo Roma 2008, olja på duk, 80x80 cm

812696

2020-09-16