Klubbat för:
16 000 SEK
20 000 SEK
HANNU PALOSUO (född 1966 Finland): (2), Blomstermotiv, signerade och daterade a tergo H Palosuo Roma 2008, olja på duk, 80x80 cm
812696
2020-09-16