Skrivbord ouis XV-stil
2020-09-16
812701
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, beslag i brons, läderklädd skiva, höjd ca 82, 140x80 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Torrsprickor, fanérskador, lås ur funktion (del av nyckel kvar i låset)