Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, betsat trä samt stoppad och klädd med skinn, pärlspikad, på hjul, snurrbar, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage, märken
812704
2020-09-20