Skrivbordsstol England

Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, betsat trä samt stoppad och klädd med skinn, pärlspikad, på hjul, snurrbar, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage, märken

812704

2020-09-20