Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-talets mitt, stomme av teak, lösa plymåer med brun skinnklädsel, sitthöjd ca 39, rygghöjd 93 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
812707
2020-09-16