Fåtölj med fotpall

Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-talets mitt, stomme av teak, lösa plymåer med brun skinnklädsel, sitthöjd ca 39, rygghöjd 93 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

812707

2020-09-16