Sockerskål i silver

Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKÅL, silver, gustaviansk stil, 1900-tal, importstämplar, höjd ca 17 cm, vikt ca 420 g

812711

2020-09-27