Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOCKERSKÅL, silver, gustaviansk stil, 1900-tal, importstämplar, höjd ca 17 cm, vikt ca 420 g
812711
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här