Claus Bolby "Præstekraven" Cebo
Valmis
2020-09-18
812719
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
CLAUS BOLBY, taklampa, Cebo, "Præstekraven" (Priest collar),1960-tal, aluminium, plast, diameter ca 40 cm, höjd ca 29 cm
Bruksskick, ej funktionstestad