Claus Bolby "Præstekraven" Cebo

Claus Bolby
Claus Bolby
Claus Bolby
Claus Bolby
Claus Bolby
Claus Bolby

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

CLAUS BOLBY, taklampa, Cebo, "Præstekraven" (Priest collar),1960-tal, aluminium, plast, diameter ca 40 cm, höjd ca 29 cm

Bruksskick, ej funktionstestad

812719

2020-09-18