Klubbat för:
2 600 SEK
4 000 SEK
CLAUS BOLBY, taklampa, Cebo, "Præstekraven" (Priest collar),1960-tal, aluminium, plast, diameter ca 40 cm, höjd ca 29 cm
Bruksskick, ej funktionstestad
812719
2020-09-18