Hans Osswald

Hans Osswald
Hans Osswald
Hans Osswald
Hans Osswald
Hans Osswald
Hans Osswald

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS OSSWALD (1919-1983): Kvinnostudie, signerad Hans Osswald, olja på duk, 61x81 cm

812729

2020-09-17