Remmare

Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REMMARE, 18 st, 1900-tal, grön glasmassa, dekor med vindruvsklasar, höjd ca 18 cm

Bruksslitage, en med nagg, mikronagg kan förekomma

812732

2020-09-22