Lage Lindell litografi

Lage Lindell litografi
Lage Lindell litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurscen, litografi, signerad Lage Lindell, numredad 38/50, bladstorlek ca 62,5x47 cm

Löst blad

812733

2020-09-20