Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho,huvudsak 1960-tal, bestående av diesellok 3062 "New Haven" med dummy 3060, ellok 3030, ånglok 3029, 4 personvagna, 4 tankvagnar, 8 godsvagnar, ca I30 rälsbitar, 16 växlar, krysspår, påputtare, 3 brodelar, 4 ställputtar, 4 signaler bl.a. 7038- 7040-7041, diverse byggnader från anda fabrikat medföljer
Funktioner ej testade, skador förekommer
812736
2020-09-18