Gustavsberg Blå Blom

Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, "Blå Blom", servisdelar, 31 dlr, benporslin, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 3 tekoppar med fat, 3 kaffekoppar med fat (märkt 399), 13 assietter

Bruksslitage, mikronagg förekommer

812741

2020-09-22