Gustavsberg Blå Blom
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAVSBERG, "Blå Blom", servisdelar, 31 dlr, benporslin, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 3 tekoppar med fat, 3 kaffekoppar med fat (märkt 399), 13 assietter
Bruksslitage, mikronagg förekommer
812741
2020-09-22