Servisglas
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVISGLAS, ca 59 dlr, "Ulle", olivslipade, bestående av: 26 vinglas, 16 likörglas, 7 portvinsglas, 7 snapsglas, 3 starkvinglas
Slitage, 5 vinglas samt 3 portvinsglas med nagg, mikronagg förekommer
812749
2020-09-23