Servisglas

Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVISGLAS, ca 59 dlr, "Ulle", olivslipade, bestående av: 26 vinglas, 16 likörglas, 7 portvinsglas, 7 snapsglas, 3 starkvinglas

Slitage, 5 vinglas samt 3 portvinsglas med nagg, mikronagg förekommer

812749

2020-09-23