Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, Louix XV-stil, fanérat i olika träslag med intarsia, inredning med lådor samt skrivfack, beslag i mässing, höjd 97, 75x46 cm
Fanérskador
812767
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här