Sektretär 1900-tal

Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal
Sektretär 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, Louix XV-stil, fanérat i olika träslag med intarsia, inredning med lådor samt skrivfack, beslag i mässing, höjd 97, 75x46 cm

Fanérskador

812767

2020-09-16