Carl Gunne

Carl Gunne
Carl Gunne
Carl Gunne
Carl Gunne

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GUNNE (1893-1979): "Blommor", olja på duk, signerad, bildmått 55x33 cm, originalkvitto medföljer

Framstår i gott skick

812770

2020-09-15