John Ivar berg

John Ivar berg
John Ivar berg
John Ivar berg
John Ivar berg
John Ivar berg
John Ivar berg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Cypresser i motljus", monogramsignerad och daterad 73, akryl på duk, ca 68x42 cm

812777

2020-09-15