Arabia Mumin muggar 10 st
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARABIA, muggar, 10 st, porslin, "Mumin", Finland, 1900/2000-tal, "Håll Sverige rent", 2015, "Vårkust", 2016, "Vårvinter", 2017, "Snorkfröken och poeten", 2013, "Snöhästen", 2016, "Primadonnans häst", 2012, "Vinterskog", 2012, "Mumintrollet på is", "Snorkfröken och kistan", "Lilla My med paraply", diameter ca 8, höjd ca 8 cm
Obetydligt slitage, nyskick
812783
2020-09-21