Harry Bertoia, fåtölj "Diamond Chair"

Harry Bertoia, fåtölj
Harry Bertoia, fåtölj
Harry Bertoia, fåtölj
Harry Bertoia, fåtölj
Harry Bertoia, fåtölj
Harry Bertoia, fåtölj
Harry Bertoia, fåtölj
Harry Bertoia, fåtölj

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HARRY BERTOIA, "Diamond Chair", fåtölj, Knoll, troligen 1950-60-tal, svartlackerat stål, sits av genombrutet stålnät, sitthöjd ca 41 cm

Smärre slitage

812793

2020-10-25