Ian Rusth

Ian Rusth
Ian Rusth

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IAN RUSTH (född 1950): trädgårdsmotiv, signerad, numrerad EA 8 n:o 2, färglitografi, bladmått 40x48 cm, oramad

Framstår i gott skick

812798

2020-10-03