Ljusstakar tenn 1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-tal, Tyskland, stämplade undertill, höjd ca 20 cm
Kuntoraportti
812799
Päivämäärä:
2020-09-16