Ljusstakar tenn 1800-tal

Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal
Ljusstakar tenn 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-tal, Tyskland, stämplade undertill, höjd ca 20 cm

Kuntoraportti

812799

Päivämäärä:

2020-09-16