Bokhylla
2020-09-16
812806
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOKHYLLA, jugend, furu, 1900-talets första hälft, grönbetsad, mossgrön, höjd ca 119 samt 41,5x42 cm
Smärre slitage, smärre spricka i skiva