Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS TUNEBO (född 1962): motiv av elefant på Brooklyn Bridge, grafiskt blad, signerad samt numrerad 142/180, bladmått ca 46x65,5 cm, oramad
Framstår i gott skick
812817
2020-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här