Eduard Ole oljemålning

Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning
Eduard Ole oljemålning

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLE EDUARD (Estland, 1898-1995): Landskap, signerad och daterad Eduard Ole, olja på duk, ca 50x65 cm

Ingår i tema-auktionen Estnisk konst

812818

2020-09-28