Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

KISTA, 1855, allmogemålad, märkt "H.O.D. 1855", invändig inredning med läddika, målad dekor samt inskriven text, höjd 82, 144,5x75 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, färgbortfall, märken, repor, nyckel och lås löst

812822

2020-09-25