Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
PALL, Kina, 1900-tal, porslin, polykrom dekor, höjd ca 44, diameter ca 30, höjd 59 cm
:
Smärre slitage
812833
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här